| news archive (EN) | nieuws archief (NL) |
 
TNS UPDATE (geplaatst:17/05/2010)
TNS UPDATE (geplaatst:23/12/2009) TNS UPDATE (geplaatst:12/12/2009)
TNS UPDATE (geplaatst:02/11/2009) TNS UPDATE (geplaatst:02/09/2009)
TNS UPDATE (geplaatst:24/03/2009) TNS UPDATE (geplaatst:16/12/2008)
TNS UPDATE (geplaatst:13/12/2008) TNS UPDATE (geplaatst:10/12/2008)
TNS UPDATE (geplaatst:01/12/2008) TNS UPDATE (geplaatst: 10/09/2008)
TNS UPDATE (geplaatst: 25/04/2008) TNS UPDATE (geplaatst: 12/04/2008)
TNS UPDATE (geplaatst: 25/03/2008) TNS UPDATE (geplaatst: 15/03/2008)
TNS UPDATE (geplaatst: 01/02/2008) TNS UPDATE (geplaatst: 13/12/2007)
TNS UPDATE (geplaatst: 13/09/2007) TNS UPDATE (geplaatst: 11/04/2007)
TNS UPDATE (geplaatst: 09/11/2006) TNS UPDATE (geplaatst: 15/09/2006)
TNS UPDATE (geplaatst: 30/06/2006)

Het enige GOLDEN EARRING concert in Nederland dit jaar vindt plaats in Strijen met THE NEW SHINING in het voorprogramma!

Zaterdag, 29 mei, is het zo ver. Zorg dat je erbij bent! Het beloofd mega druk te worden!

Van de organisatie hebben wij 30 kaarten ter beschikking gesteld gekregen om te verkopen.

Normaal kosten de kaarten 35 euro, als je de tickets besteld bij ons kost het je 29 euro!

We hebben er maar 30, dus wees er snel bij! Bovendien doen we onder alle ticket aanvragen 2x2 gratis kaarten verloten

Dus stuur een mailtje naar onze hyves of naar mail@thenewshining.com (onderwerp: tickets GE en TNS). Sturen wij je een mailtje wat je moet doen.

Tot dan!

Cheers,
Nax, R & Vince | THE NEW SHINING www.thenewshining.com


EEN GELUKKIG 2010!

Iedereen ontzettend bedankt voor de support dit afgelopen jaar!! Zonder jullie zou het toch een stuk minder leuk zijn ! ;)

We hebben een mooi en druk jaar achter de rug: De cd opnames in Amerika, touren met de Golden Earring, waardoor we o.a. een te gekke show hebben gehad in de Heineken Music Hall!, onze nieuwe cd en de release-party in Watt, onze nieuwe single ShadowCast met videoclip, lovende recensies in binnen- en buitenland, de Popronde, de finale van de Grote Prijs, ga zo maar door: t was een druk jaar 2009, maar mooi!

Niemand weet wat er in 2010 allemaal gaat gebeuren, maar als het maar een beetje gaat lijken op 2009 dan gaat dat zeker goed komen.

a.s. Januari en februari zul je ons wat minder op de bühne zien, want we gaan die maanden gebruiken om akoestische nummers op te nemen voor de nieuwe akoestische cd. Iets wat we al een tijd van plan zijn en nu ook echt gaan doen. Op de cd zullen akoestische versies komen te staan van al bestaande songs van ons, maar uiteraard zullen er ook nieuwe nummers op komen te staan. We hebben er veel zin in, het gaat absoluut een mooie plaat worden! (wanneer de cd precies uitkomt, kunnen we nu nog niet zeggen)

Uiteraard rekenen we weer op jullie in 2010; voor nu alvast een fijne jaarwisseling en een nóg beter 2010 toegewenst! .. en om de grote John Lennon te quoten: SHINE ON!

Cheers, Nax, R & Vince | THE NEW SHINING www.thenewshining.com

PS check de nieuwe live foto's op de website, hyves, myspace of flickr.


12 december in de HMH én Melkweg Finale GPvNL!

Hey!!

Zoals de meeste van jullie inmiddels weten staan we a.s. 12 december in de finale van de Grote Prijs van NL in de Melkweg in A'dam. Daarvóór staan we diezelfde avond in de Heineken Music Hall met de Golden Earring..compleet gekkenhuis dus die avond, maar erg vet!

Anyway, jullie kunnen ons helpen de Grote Prijs te winnen door op ons online te stemmen én een kaartje te kopen voor de Melkweg 12 december.

Hier stem je online voor The New Shining. Je stem telt als 1 punt. Laat je emailadres achter, check je inbox daarna en bevestig je stem. Heb je meerdere emailadressen, dan kun je daarmee ook stemmen natuurlijk; hoe meer hoe beter!

Hier koop je je kaartje voor de Melkweg 12 december. Het tofste is natuurlijk als je ons komt supporten 12 december in de Melkweg, A'dam. Daar kun je nl ook stemmen en daar telt je stem als 4 punten!
Bovendien speelt het natuurlijk het lekkerst voor ons als we een dampende menigte TNS fans voor ons hebben. Let wel: bestel echt op tijd je kaartjes anders kom je er gewoon niet meer in!

Uiteraard hopen we jullie massaal te zien in de Melkweg, dat zou écht te gek zijn!

Korte updates
* De eerste recensies zijn binnen en ze liegen er niet om ! Check de eerste review quotes op onze hyve

* a.s. vrijdagnacht vanaf 1 uur spelen we bij Nachtegiel op 3FM, ook op TV op Ned 3 te zien. Alleen zit Giel op dit moment in Afghanistan dus wordt het Nachtemichiel.. Laat ff wat van je horen als we spelen (sms 3333) , vinden we tof!

* we spelen met de Golden Earring o.a. op 27 november in 013, 28 nov in de Velohal, Wateringen, 12 december in de HMH.

* Oh ja, last but not least:
We hebben een nieuwe poll op onze hyve: laat even weten wat jij vindt dat de 2e single (voor de radio) van de nieuwe CD "Hedges Against The Night" moet worden. Hopelijk bevestigen jullie onze keuze ;)

Cheers!

Nax, R, Vince | The New Shining www.thenewshining.com http://twitter.com/thenewshining


ONZE NIEUWE CD "HEDGES AGAINST THE NIGHT" LIGT IN DE WINKELS!

Vanaf vorige week ligt onze nieuwe CD "Hedges Against the Night" in de winkels. Zoals jullie inmiddels weten opgenomen in Cincinnati, USA, met top-producer Erwin Musper (van o.a. Bon Jovi, Metallica, David Bowie). Ook is de cd online te bestellen via:
- Bol.com
- Velvet Music
- of te downloaden via iTunes.

De eerste recensies uit binnen- en buitenland zijn al binnen en unaniem lovend! De komende maanden volgen er natuurlijk nog veel meer recensies en die kun je allemaal checken bij "recent reviews" op onze website: thenewshining.com

CD Release-Party Watt
We hebben we het ongelooflijk naar ons zin gehad afgelopen 10 oktober op onze cd release party! Jullie waren te gek. Zoveel mensen gesproken (zoveel ook niet, sorry, simpelweg omdat het te druk was) en de volgende dag wakker geworden met een tong van schapenleer... ;)
De reacties daarna, op de cd en release party via hyves, via mail of waar dan ook, doen ons erg goed. We kunnen helaas niet iedereen apart bedanken, maar weet dat jullie de reden waarom we dit kunnen volhouden: thanx!

Btw, foto's v/d release party en afgelopen weekend met de Earring in de Zeelandhallen staan online; je kunt ze o.a. checken op onze Flickr photo account of op de andere websites. Zeker de moeite waard!

Eerste korte updates:
* we zijn binnen gekomen op 82 in de nationale album top 100
* onze nieuwe videoclip draait high rotation bij TMF NL
* we zijn gister binnen gekomen in de Kink top 40 op 29
* 20 november staan we live bij Giel op 3FM te spelen
* 12 december staan we eerst als support v/d Golden Earring in de Heineken Music Hall om daarna meteen in de auto te springen en door te rijden naar de Melkweg waar we 's avonds later spelen in de Finale v/d Grote Prijs in de Melkweg
* je kunt blijven stemmen op ons voor de Grote Prijs t/m 12 december: klik hier.
* het is een lastige tijd om uit te komen met een nieuwe single; zo verschrikkelijk veel nieuwe releases komen er nu uit van grote acts. Blijf daarom 3FM smsen naar 3333 en vraag om ShadowCast van The New Shining (TIP: beter niet 30 x in één uur, maar verspreid over een dag of week).

Tot snel!
Nax, R & Vince | The New Shining


Hiya!

Loads of good news, so here we go!

10 oktober a.s. vieren we onze CD Release-party in de grote zaal van Watt, Rotterdam!
Het wordt een knalfeest én hier kan je als eerste onze nieuwe cd "Hedges against the Night" kopen. Iedereen is welkom uiteraard dus we zien je erg graag daar!
Aangezien we er een groot feest van willen maken, hebben we de kaarten goedkoop gehouden, slechts 6 euro. Dus wees er snel bij! Gok niet op het laatste moment en koop hier online je kaarten in de voorverkoop.
Of gewoon bij Primera, Plato en Velvet. Meer nieuws volgt in volgende newsletters.

12 september staan we in de halve finale v/d "Grote Prijs van NL", grote zaal in Speakers, Delft.
Zo, de kwart finale zijn we door, jullie waren te gek btw: thanx voor de support!
Uiteraard willen we de finale halen die in Paradiso of de Melkweg gehouden zal worden. Aangezien we vorige keer als laatste speelden, mogen we nu de avond openen om 20.30. Dus wees ajb op tijd en kom ons aanmoedigen! Zouden we supertof vinden :) Bovendien als je langs komt, kun je ter plekke op ons stemmen..jouw "zaalstem" levert ons 4 punten op! Je kunt kaarten aan de bar kopen of online bestellen.

14 september komt onze gloednieuwe single "Shadowcast" uit!
Onze nieuwe single "Shadowcast" van onze 2e CD "Hedges against the Night" zal 14 september uitkomen. Opgenomen in Amerika, geproduceerd door Erwin Musper (oa Bon Jovi, Metallica, Anouk). Supertrots zijn we natuurlijk! Tegelijkertijd komt onze nieuwe videoclip uit geregisseerd door Michael Greive. Zodra we de linken hebben om de single te kunnen downloaden én de clip te kunnen bekijken, sturen we ze door met de volgende newsletter. Vergeet niet dat júllie ons in de top40 kunnen krijgen door de single (legaal) te downloaden en die gasten bij 3FM gek te sms-en (sms 3333, vraag om Shadowcast van The New Shining). We rekenen op jullie! :)

Dit najaar: touren we met de legendarische Golden Earring!
Na onze toffe gig met de Golden Earring in juni, zijn we gevraagd als voorprogramma v/d Golden earring. Zwaar vereerd zijn we natuurlijk en we staan ook niet in de lulligste zalen, bv de HMH (check "Gigs" op thenewshining.com). We kijken er erg naar uit, zoals je begrijpt!
Kaarten koop je hier.

Dit najaar: touren we met de Popronde door heel Nederland.
Check "Gigs" op onze website of we in jouw buurt spelen en if so: kom dan zeker ff kijken! Zo staan we bv 11 sept eerst te spelen in de Rijnhal, Arnhem, met de Golden Earring om vervolgens door te rijden naar Nijmegen om daar te spelen in de Opera.
19 september staan we bv in Zwolle en 9 oktober in Ekko op 3FM Serious Talent podium.

We proberen de a.s. newsletters tot een minimum te beperken, er is veel nieuws, maar we zullen t netjes proberen te doseren.t Kan zijn dat je er even 2 of 3 wat sneller na elkaar krijgt; maar das even tijdelijk.

We zien je graag op de release party op 10 oktober (heel Rotterdam is tegen die tijd behangen met onze posters dus dat kan niet missen) en 12 september in Delft voor de Grote Prijs. Mocht die dosis TNS niet genoeg voor je zijn dan zien we je natuurlijk ook graag op 11 sept, Arnhem en Nijmegen! :)

Cheers!

Nax, R & Vince | The New Shining.


NIEUWE CD: OPNAME IN CINCINNATI, USA, MET TOPPRODUCER ERWIN MUSPER

Hi!

Even een korte heads-up: van 16 t/m 26 april gaan we naar Cincinnati, USA, om onze nieuwe CD te gaan opnemen. De afgelopen tijd hebben we gebruikt om songs te schrijven en de beste liedjes te selecteren om die samen met de legendarische topproducer Erwin Musper (bekend van o.a. Bon Jovi, Van Halen, Metallica, David Bowie, Anouk) te gaan vereeuwigen :)
Een gedeelte wordt in de USA gedaan en een gedeelte in NL. Eind mei hopen we klaar te zijn. Tot die tijd ligt al onze focus op het maken van een wereld plaat natuurlijk. We hebben er super veel zin in!

We doen nog één gig voor we naar de States gaan, nl a.s. donderdag in de Effenaar (Eindhoven) samen met de Finse band Negative.
Dan volgen de CD opnames en 6 juni zal onze eerste gig zijn met de Golden Earring in Strijen Open Air.

Dus morgen kan je ons voorlopig voor t laatst aan t werk zien op t podium. Zien we je daar?! (aanvang 20 uur)

Voor updates, foto’s, videomateriaal uit de studio: check onze sites.

Tot snel!!

Cheers,

Nax, R & Vince | The New Shining.


Geef je stem!: "Red Eyes" genomineerd voor "best song of the year" on Alternative Addiction (USA)!

De 2e single "Red Eyes" van The [New] Shining is genomineerd voor "best song of the year" op het Amerikaanse Alternative Addiction !

Heb je een minuutje en wil je T[N]S supporten? Geef jouw vote dan hier! : (pagina 1, 3/4 pagina)

Op pagina 4 (op ongeveer de helft) kun je ook stemmen op het beste interview van afgelopen jaar; kijk voor het kopje: "The [New] Shining hoping momentum will carry them to US" (de andere pagina's kun je gewoon skippen door "next" te drukken) Je stem geldt pas nadat je "submit vote" gedaan hebt op pagina 5.

A big cheers voor degenen die even willen stemmen!!


The [New] Shining werkt aan nieuwe songs voor hun 2e CD “Leap of Faith”

Op dit moment zijn de bandleden van The [New] Shining hard aan het werk om de 16 nieuwe tracks voor hun 2e album, onder de voorlopige titel "Leap of Faith", op tijd af te krijgen. De bedoeling is dat dit nieuwe album eind maart 2009 opgenomen gaat worden. Er is contact met meerdere (internationale) producers. Wie de plaat uiteindelijk gaat produceren zal begin 2009 bekend zijn.

Op dit moment is de band ook in onderhandeling met een gerenommeerd Duits muziek Agency. Daarover binnenkort meer in de TNS newsmailing. Daarnaast is de band ook benaderd om optredens te verzorgen in Canada, Duitsland en Zweden. We’ll keep you posted for sure!


"Red Eyes" verkozen op BUMA's Dutch Pop 2009 compilatie CD met oa Racoon, Pete Philly, Direct e.a.

"Red Eyes", de 2e single van The New Shining is uitgekozen uit talloze inzendingen en prijkt samen met bands als Racoon, Pete Philly, Direct, Zuco 103, A Balladeer, Room Eleven op BUMA's Dutch Pop 2009 compilatie CD. Deze cd wordt o.a. gebruikt om de Nederlandse popmuziek in het buitenland te vertegenwoordigen. Een grote eer !


The [New] Shining speelt live bij Gerard Ekdom op 3FM

Bekijk het filmpje hier!


TNS UPDATE (geplaatst: 10/09/2008)

Hey guys!

Na een drukke, toffe zomer, presenteren wij met trots onze nieuwe single én videoclip: Red Eyes!
Red Eyes stond al ruim een maand, vóórdat de single hier zou uitkomen, op één in diverse Alternative Charts in het buitenland, zoals Amerika, Australië, Spanje e.d.
Ook werd Red Eyes eruit gepikt als 2e single door o.a. onze hyve-vrienden, sluitend plot dus! Nu nog knallen in NL ?

Zoals de meeste van jullie al weten, staat de song Red Eyes ook op onze debuut CD Supernatural Showdown. Maar de single Red Eyes hebben we opnieuw laten mixen, speciaal voor radio en tv. Dus deze versie heb je nog niet! Luisteren?

De videoclip hebben we laten maken in New York, USA, door studio Free Radical.
Deze in Amerika bekende animatie studio heeft voor ons een fantastische clip gemaakt. Door hun totaal eigen manier van animeren is het een originele, intrigerende videoclip geworden die volgens ons goed past bij Red Eyes. De “acteurs” in de clip kunnen je overigens bekend voorkomen ;)

Vanaf 12 september zijn we videoclip van de week op Myspace, dus daar kun je onze clip als eerste gaan zien! Ook staat ie binnenkort natuurlijk op onze andere websites zoals Hyves en Youtube.
Overigens was Red Eyes ook “single van de week” op I-Tunes; zij het dan een week eerder dan gepland ..

Uiteraard kun je ons helpen de top 40/50 te bestijgen door Red Eyes te downloaden en ‘m aan te raden bij je vrienden of vriendinnen. Beter nog: maak ze gek bij 3FM en vraag Red Eyes aan door te sms-en naar 3333 ! :)

Red Eyes kun je downloaden op o.a. Itunes (zeer snel beschikbaar) en radio538.
Wil je meer download-links om uit te kiezen? Klik dan hier: thenewshining.com
En als je ons je bewijs van downloaden stuurt naar mail@thenewshining.com, dan krijg je van ons de niet eerder verschenen track Too Soon kado teruggestuurd. Deze track staat níet op Supernatural Showdown: so you got yourself a genuine collectors-item!

Voor de échte die-hards hebben we van de single een beperkte oplage van 100 stuks beschikbaar gesteld. Aangezien onze single alléén digitaal te verkrijgen is, kun je deze gedrukte versie alleen maar winnen of bij één van onze gigs aanschaffen. Om deze te winnen, beantwoord je de volgende vraag:
Wat (of waar) in de clip is een directe verwijzing naar onze vorige bandnaam?
Als je het goeie antwoord denkt te weten, stuur dat dan naar mail@thenewshining.com met je (adres) gegevens.
Als het antwoord klopt, sturen wij je de unieke Red Eyes single gratis toe. Op=op!

Ok, enjoy de videoclip en onze nieuwe single!

Thanx voor de support en hopelijk tot snel op één van onze volgende gigs, zoals Breda Barst op 21 sept!

Cheers!

Nax, R, Vince / The [New] Shining.

 ▲ archief ▲ english version

TNS UPDATE (geplaatst: 25/04/2008)

Hi Guys!

Even een korte extra editie van onze newsletter.

Sinds 18 april ligt onze nieuwe CD "Supernatural Showdown" in de winkels!

Koop of bestel "Supernatural Showdown" bij Free Record Shop of je lokale platenzaak!

óf koop je CD on-line op één van de onderstaande links:
Bol.com
VelvetMusic
I-Tunes

Iedereen bedankt die er 16 april bij de CD Release-party was. Mede dankzij jullie is het een onvergetelijke avond geworden! Cheers!!

Foto’s van deze avond in een afgeladen Bibelot in Dordrecht zijn hier te zien.

Check voor meer info:

www.thenewshining.com

Later,

Nax, R & Vince/The [New] Shining.

 ▲ archief ▲ english version

TNS UPDATE (geplaatst: 12/04/2008)
release-party info & bestel het album bij bol.com


Hiya!

Even een korte reminder: a.s. woensdag 16 april vieren we onze CD release-party in Bibelot, Dordrecht. 't Belooft echt een supertoffe, drukke avond te worden, met 'n te gekke lichtshow en uiteraard kun je hier de nieuwe CD kopen nog vóór ie in de winkels ligt!
(En 'n stuk goedkoper ook nog trouwens ;) Na afloop van de show is er gelegenheid om je cd te laten signeren.

Om 19.30 gaan de deuren open en rond 20.30 (!) begint de show al. Dit i.v.m. aanwezige pers o.a. Dus, be on time!!

Parkeer-tips: 't best parkeer je achter de Bibelot;
Wijnstraat voor Bibelot (1,20 P/u) tot 22.00 uur)
Kuipershaven 1 minuut lopen (1,20 P/u) tot 22.00 uur)
Energiecentrale +/- 10 minuten lopen (gratis)
parkeergarages in het centrum +/- 10 minuten lopen (80c p/u)

Via Bol.com kun je nu ook al “Supernatural Showdown” bestellen! Klik hier om het album te bestellen.
Én onze single “Temptation” is nu ook beschikbaar op I-Tunes. Klik hier om Temptation te downloaden.

Blijf “Temptation” downloaden via 1 van de 8 sites waar je em nu kunt downloaden (ga naar “Music” op www.thenewshining.com ). Dat, én albumverkoop, zijn de enige manieren waarop je ons de charts in kunt helpen!
En als laatste, iedereen bedankt voor 't checken van onze nieuwe videoclip! We staan nu al op meer dan 17.000 views en counting, cheers guys!!

Ok, we zien jullie a.s woensdag de 16e april in Bibelot; we hebben d'r zin in!!

Later,
Nax, R & Vince/The [New] Shining.

 ▲ archief ▲ english version

TNS UPDATE (geplaatst: 25/03/2008)
Hey there!

Met trots presenteren we jullie onze nieuwe single “Temptation” en de daarbij horende gloednieuwe “Temptation” videoclip! :)

Klik op radio538 om “Temptation” nu te downloaden of ga naar “Music” op thenewshining.com voor één van de andere 7 linken om Temptation te kunnen downloaden (I-Tunes link volgt snel btw).

Door “Temptation” op deze manier legaal te downloaden help je ons straight de top 50 in!
Speciaal voor degene die Temptation op deze manier download én lid van onze Hyves is, hebben we de volgende aktie bedacht. Stuur de bevestigings-email van je betaalde download (incl je adres) naar mail@thenewshining en onder de inzendingen verloten we 10 “Temptation” special edition singles met speciaal hiervoor ontworpen artwork. Let op: deze zijn dus niet in de winkel te verkrijgen en daarom een waar collectors item (!)
Btw, de héle versie van “Temptation” is nu ook te beluisteren op onze Hyves (en andere officiële websites). En natuurlijk eindelijk, onze videoclip online! Dat ie tof zou worden hadden we natuurlijk wel gehoopt, maar dat ie zo vet zou worden, is a dream come true!

Tevens hebben we een echte primeur. Want deze clip is geschoten op de RED Cam en daarmee zijn we de eerste band in NL. Zonder al te technisch te worden: deze camera is het nieuwste van het nieuwste en heeft de meest hoogwaardige beeldkwaliteit op dit moment. Om je een idee te geven: Peter Jackson, regisseur van Lord of the Rings, heeft z’n nieuwste film hiermee geschoten (“Crossing the Line”); evenals de film “Jumper” die nu in de bios draait. Check voor meer info: red.com of camalot.nl
We hebben een fantastische filmcrew gehad en de mensen bij airRebels hebben de clip gemaakt tot wat ie nu is. Check de clip op YouTube hier en laat ons weten wat je ervan vindt!
Ben je al vrienden op Hyves dan kun je em ook toevoegen aan je profiel (Gadgets).

Op dit moment ligt de clip voor screening bij MTV; de bedoeling is dat ie binnenkort zal worden vertoond op MTV/TMF. We’ll keep ya posted on that one ;) In the mean time kun je er iig voor zorgen dat ie opvalt op YouTube door em vaak te bekijken en de clip te tippen bij je vrienden.

Het hele “Making Of” proces is vastgelegd dmv foto’s en kun je checken op onze website, bij “Pix”. (binnenkort ook te zien: “The Making of” movie op youtube)

Last but not least, 18 april a.s. komt onze debuut CD “Supernatural Showdown” uit. En zoals eerder gezegd vieren we dat op woensdag 16 april (ivm pers) in Bibelot te Dordrecht. De kaartverkoop loopt als een trein, dus wees er snel bij! Koop hier je tickets. Op de release-party kun je o.a. onze plaat alvast kopen, nog vóór ie in de winkels ligt, en laten signeren door de bandleden.

Voor meer updates, zoals onze nieuwe LastFM account, aankomende gigs, zoals Wantijpop 14 juni en Flevo Festival 14-17 aug., check onze site ;)

Enjoy!
Cheers,
Nax, R & Vince/The [New] Shining.

PS Blijf de DJ’s op 3FM bestoken met je smsjes naar 3333 en vraag “Temptation” van The [New] Shining aan!

 ▲ archief ▲ english version

TNS UPDATE (geplaatst: 15/03/2008)
Hey guys!

Er is weer veel gebeurd in korte tijd. De videoclip voor Temptation is inmiddels geschoten en er wordt op dit moment hard aan gewerkt door de jongens van airrebels.com om em op tijd af te hebben. Wij hebben gister een preview gekregen van de ruwe edit en t wordt echt über vet! We kunnen niet wachten om em te laten zien! We verwachten dat we de videoclip al eerder kunnen plaatsen op YouTube rond 21 maart, dus hou http://nl.youtube.com/user/TheNewShining goed in de gaten.

21 maart a.s. wordt onze single Temptation gelanceerd en is dan officieel overal digitaal te verkrijgen. We hopen natuurlijk dat ie big time gaat aanslaan op de radio evenals de clip op YouTube en MTV/TMF. Uiteraard vertrouwen we dr blind op dat jullie daar ook je best voor gaan doen. Hoe meer Temptation (legaal) wordt gedownload, hoe meer kans we maken om in de top 40 te komen (!). De linken om Temptation te kunnen downloaden volgen snel.

a.s 18 April komt dan eindelijk officieel onze debuut cd “Supernatural Showdown” uit. Het moment waar we al zo lang op hebben gewacht. De plaat is dan te koop op internet en komt te liggen in de platenzaken. Meer info daarover volgt snel.
Maar dat vraagt natuurlijk om een feestje! En dus houden we onze CD Release-Party op woensdagavond, 16 april in rocktempel Bibelot te Dordrecht. Het moet een knalfeest worden dus koop je ticket snel online op www.bibelot.net en neem al je vrienden/vriendinnen mee! Want dat t een feest wordt staat vast :)

Wij gaan die avond natuurlijk een pot onvervalste T[N]S rock over jullie heen blazen (met veel nummers van de nieuwe cd) en uiteraard kun je speciaal die avond als eerste onze nieuwe plaat bemachtigen en zal er na afloop door ons gesigneerd gaan worden. Ook zijn we op dit moment bezig om voor deze avond een special guest te regelen. Wie of wat dat wordt hoor je snel.

Kaartjes voor deze party kosten 3 euro aan de deur of 2,50 als je online bestelt. Wees er snel bij!

Speciaal voor onze Hyves vrienden volgt er volgende week een aktie waarbij er 10 originele Temptation singles te winnen zijn. Deze zijn niet in de winkel te verkrijgen, dus maak je kans op een waar collectors item! Hou dus je Hyves inbox in de gaten. Ben je nog geen vrienden op Hyves met ons? Become one! ;) Tot snel!

Cheers,

Nax, R & Vince/The [New] Shining.

 ▲ archief

TNS UPDATE (geplaatst: 01/02/2008)
Hey guys!

Eindelijk is het dan zo ver: we hebben een platendeal getekend bij FLOW Records en een management en bookings deal bij White Mountain Management! (bekend van oa Moke, Pete Philly, Kraak en Smaak eva)
21 januari te Hilversum hebben we onze krabbels gezet. En it’s time to get this show on the road! J

Dat we er super blij mee zijn, is natuurlijk duidelijk!
Volgende week wordt het officieel en komt er een pers-release uit.

Ondertussen zijn we druk met alle voorbereidingen te treffen.
De bedoeling is dat halverwege maart onze single “Temptation” uit komt en daar hoort natuurlijk ook een vette videoclip bij, dus daar zijn we nu (o.a.) ook druk mee bezig.
En als alles gaat zoals het moet gaan, dan wordt ie ook moddervet!

Halverwege april is de bedoeling dat onze nieuwe cd “Supernatural Showdown” uitkomt met bijbehorende release-party, waar we met jullie een te gek feest van gaan maken!
Wanneer dat exact plaats vindt laten we jullie natuurlijk nog weten.
Nadat de cd is uitgebracht zal er een tour volgen om de cd te kunnen promoten.
Data voor nieuwe gigs volgen snel!

Ok, that’s about it for now..wij gaan ff afkicken van de champagne..;)

Tot snel!

Cheers,
Nax, Vince & R/The [New] Shining.


TNS UPDATE (geplaatst:13/12/2007)
Hiya!

Om maar meteen van start te gaan: we hebben een vette, compleet nieuwe website! Designed door DjenDesign. DD is een opkomend en nu al veelbelovend ontwerp-buro (www.djendesign.nl). Don’t take our word for it, check t zelf maar op www.thenewshining.com.
Hier kan je new stuff ontdekken, waaronder bv een flash-player met diverse T[N]S tracks, new pix van afgelopen gigs, wallpapers en plenty more..

Daarnaast ook een compleet nieuwe myspace en hyves. Die kan je checken op www.myspace.com/thenewshining en http://thenewshining.hyves.nl.
Als je t doet, moet je t goed doen..;)

Jullie vragen je natuurlijk af waarom t zo lang duurt voor die plaat van ons uitkomt.. nou, zonder er een lang verhaal van te maken: we hebben in de afgelopen tijd veel contact gehad met diverse platenlabels en t meest intensief/recent met Sony/BMG.
Dit was lange tijd behoorlijk serieus en t leek erop dat we daar onze eerste plaat zouden gaan uitbrengen. Echter, na verloop van tijd werd duidelijk dat we zulke consessies moesten maken wbt onze stijl/muziek, dat we ons er behoorlijk ongemakkelijk bij begonnen te voelen. Voor ons gevoel zou het niet langer meer T[N]S zijn die uit zou komen met een nieuwe plaat, maar iets wat er in de verte nog op lijkt.. en dan nog heel in de verte hè..
Duzz..tijd voor een nieuw plan..

Als de berg niet naar T[N]S komt, dan komen wij wel naar die
f$%^cking berg.
Which means, dat we zoveel mogelijk zelf gaan doen. Uiteraard heb je daar wel mensen bij nodig die hun sporen verdiend hebben in deze business, vandaar dat we een samenwerkings-verband aangaan met n bekend Music-management-kantoor en n dito bookings-kantoor. Als alles goed gaat, kunnen we jullie zsm laten weten over wie we t hebben hier.

Met behulp van deze partijen en een genereuze sponsor uit t zakenleven gaan we alles geven om onze nieuwe plaat “Supernatural Showdown” begin volgend jaar, naar alle waarschijnlijkheid rond maart, uit te brengen.

Ons goeie voornemen voor volgend jaar houdt kortweg gezegd in dat we 2008 uit zn voegen gaan rocken! ;)

Uiteraard komen er weer plenty nieuwe gigs aan, blijf onze site daarvoor checken, veel daarvan zullen samen vallen met de release-datum van onze cd.
Which reminds us, dat de afgelopen gigs vet waren, tof dat jullie er waren, ook de mensen die ons op 3FM gevolgd hebben! Mocht je een gig hebben gemist, dan kan je nog ff de sfeer opsnuiven middels de pix te checken op de nieuwe website, maar beter nog de real deal en da’s gewoon te komen natuurlijk op een van onze a.s. gigs in 2008.

Nog ff dit: begin 2008 zal ons nummer “Temptation” verschijnen op de nieuwe verzamel-CD van de Pop-Unie met de veelzeggende titel “Heartbreakers & Ass Shakers Part II”. Pretty kicke dus!
De release-party zal zijn in “Waterfront” te Rotterdam op 19 januari. T[N]S zal daar samen met nog n aantal bands voor wat vette R&R gaan zorgen. Be there!

Anyways, genoeg geluld, spelen! ;)

Enne.. check die sites!

Laters,

The [New] Shining.


TNS UPDATE (geplaatst:13/09/2007)
Hey guys!

Hier de laatste heads up van TNS. Om te beginnen: a.s zondag 16 sept. tussen 18-20 uur spelen we live op 3FM bij Barbara Karel, programma “Bring it On !”. Erg cool natuurlijk dus don’t miss it! Afgelopen 3 weken zijn we frequent gedraaid op 3FM en daar zijn we natuurlijk erg blij mee :-) Veel mensen hebben ons ook aangevraagd door 3333 te smsen naar 3FM (dit kan overigens any time!). Zo werden we laatst bij Dolf Jansen gedraaid op vrijdagmiddag. Iedereen kan ons nog aanvragen, iig de komende 5 weken: vraag om t nummer “Temptation” van The [New] Shining en sms dit naar 3333 (= 3FM) en wie weet hoor je ons langskomen op 3FM, just try it! :-)

Trouwens nog bedankt voor degenen die bij onze laatste gig aanwezig waren, t was erg tof (en uitverkocht)! Vooral voor de mensen die van de “uithoeken” van NL kwamen rijden om ons te zien spelen, een big “Cheers”!

Inmiddels hebben we de nieuwe merchandise online gegooid op www.thenewshining.com. Dus wil je n trendy, hip of gewoon n lekker “R&R festival sfeertje” TNS shirt hebben, wip dan ff langs op onze site en koop jezelf online voor n tientje n cool TNS shirt.
Of zoek je nog n paar coole buttons voor op je tas, pet of whatever, dat kan natuurlijk ook.

Op dit moment zijn we nog steeds in onderhandeling met n (nog niet nader te noemen) platenmaatschappij over t uitbrengen van onze CD “Supernatural Showdown”. Hoop met ons dat daar iets moois uit mag komen! We’ll keep ya posted uiteraard…

De a.s. gigs verschijnen binnenkort op onze myspace, hyve en website. Dus blijf dat checken voor n TNS optreden in jouw buurt. T Optreden in “Het Kasteel” wordt verzet vanwege n dubbelbooking, n nieuwe datum volgt snel. In ieder geval staan we 1 nov in Bibelot, Dordrecht als support act van de uit Engeland afkomstige "Dragons". Zij maken muziek a la Joy Division, Depeche Mode en zijn helemaal “happening” op t moment. Dat beloofd dus n prima avond te worden!

T Laatste nieuwtje betreft t uitkomen van n eerdere song van ons, nl “Linger On’’, op compilatie Cd en USB drive in Duitsland. Deze zal door heel Duitsland worden verspreid (bv in elke “Saturn”). Je kunt deze “Dopamin USB” met ons nummer “Linger On” erop en 49 (!) nummers van diverse bands van all over the world online bestellen via deze link. Hoe doe je dat? Simpel, klik de link, klik vervolgens “in den Warenkorb”, ga dan naar “Check out” onder t kopje Shop-Order aan de linkerkant op dezelfde page, ff invullen en you’re good to go!
Remember, “Linger On” is nooit officieel op cd uitgebracht, dus je hebt jezelf meteen n collectors item! :-)

Ok, dat was ie voor nu. Iedereen heel erg bedankt voor de support, weet dat t bijzonder wordt gewaardeerd “over here”!

Catch ya later,

The [New] Shining.


TNS UPDATES (geplaatst:11/04/2007)

Hey guys!

Eindelijk, na keihard werken is ons The [New] Shining debuut album:
"Supernatural Showdown” af!
Het is niet vanzelf gegaan, maar we zijn er super blij mee! De plaat klinkt waanzinning vet en we zijn dan ook heel benieuwd naar jullie reacties.

Het heeft allemaal wat langer moeten duren. De plaat kon helaas niet gemixt worden in Friesland, dus zijn we bij Oscar Holleman terecht gekomen.
Oscar (o.a. van Within Temptation, Gorefest, de Heideroosjes e.v.a.) heeft fantastisch werk afgeleverd.
We zijn apetrots en dankbaar dat Oscar z’n nek voor ons heeft uitgestoken.

Helaas werd hij halverwege de klus ernstig ziek en heeft n tijd in t ziekenhuis gelegen. Gelukkig hebben Frans Vermast en CJ van de studio ons uit de brand geholpen en verder afgemaakt waar Oscar was gebleven. Uiteraard heeft dit allemaal de nodige vertraging opgeleverd en was t al met al een hele spannende tijd, maar de plaat is nu dan af en ‘t resultaat mag er wezen! :-)

Op dit moment worden de platenlabels benaderd en hopen we ‘n goeie deal voor elkaar te krijgen. Dus t is nog even spannend…

Aangezien ‘t altijd wat tijd kost voor een album in de winkels ligt of voor je ‘t kan downloaden op internet, hebben we alvast wat samples van het nieuwe album op onze myspace gezet, zodat je alvast ‘n klein beetje een indruk krijgt van het nieuwe materiaal (hou rekening natuurlijk met het feit dat de samples een iets lagere geluidskwaliteit hebben, want dit doet myspace automatisch namelijk).
Dus ga naar www.myspace.com/thenewshining en check uit die hap!

Mocht je zeker willen weten dat je er straks niet naast vist, straks met de release van ons nieuwe album, ga dan naar www.thenewshining.com óf www.myspace.com/thenewshining en druk op de “Pre-Order CD”-button en laat je email-adres achter.
Op deze manier word je automatisch op de hoogte gehouden waar, wanneer en hoe de plaat wordt uitgebracht en hoe je em zo snel mogelijk in handen kunt krijgen. Eén druk op de knop, zo simpel kan ‘t zijn ;)

Ondertussen is er druk contact met diverse booking-kantoren, zodat we zo snel mogelijk de planken weer op kunnen en we jullie weer kunnen trakteren op een ouderwets potje TNS “herrie”. We kijken ernaar uit!!

Ok, check het nieuwe materiaal uit en laat ons weten wat je ervan vindt!

Tot snel,

The [New] Shining.


TNS UPDATES (geplaatst: 08/11/2006)

Hey Everybody!

Sorry voor de tijdelijke radiostilte, maar ‘t zijn hele drukke tijden achter de schermen bij TNS.
Zo snel als we de 15 nummers in de zomer hebben opgenomen, zo stroef verloopt nu ‘t laatste gedeelte, nl: het mixen van de 15 songs. Zoals eerder gezegd was de bedoeling om de cd in z’n totaal eind oktober af te hebben. Dat is dus niet gelukt, helaas. ‘t CD hoesje en artwork zijn gelukkig wel af en erg cool geworden. Dit is in samenwerking met designer talent Perry Kroll uit New York City gegaan. Perry heeft zichzelf overtroffen, wacht maar tot je strax 't resultaat ziet!

Ondertussen hebben we ook stickers laten drukken met het officiële TNS logo erop. Ook die zijn erg vet geworden. Deze stickers worden straks gebruikt als promotiemateriaal bij optredens en verkoop T-shirts etc.

Kortom, alles is er, maar ‘t wachten is nu op de cd mix.
Wat is er precies aan de hand?
Nou, kort gezegd, zonder te veel in technische details te treden: het is in de SyCo studio helaas niet gelukt om de mix (=de sound van de liedjes) te laten klinken zoals ‘t straks moet gaan klinken, nl. vet, groots en met een heavy “warme” sound.

Dit uiteraard tot grote teleurstelling van de studio zelf en niet in de laatste plaats onszelf natuurlijk..
Gelukkig zijn de opnames van de instrumenten op zichzelf wel prima. Daar is nix mis mee.

Zodra dit dus bekend werd, moesten wij in heel korte tijd op zoek naar een producer/mixer die t wel voor elkaar zou kunnen krijgen én op korte termijn beschikbaar zou zijn. Nou dat valt, op z’n zachtst gezegd, niet mee, kunnen we je vertellen. Uiteindelijk, na veel gebel over en weer, hebben we Oscar Holleman bereid gevonden om onze songs te gaan mixen én op korte termijn!!

Zoals de meeste van jullie misschien wel weten is Oscar Holleman 1 van de topproducers van NL: hij heeft o.a. Within Temptation, Gorefest, Nailpin, Heideroosjes, Krezip en v.a gedaan.

Je kunt je dan ook wel voorstellen dat we ‘t te gek vinden om de songs door Oscar te laten mixen. Oscar heeft veel ervaring met heavy muziek dus dat moet wel vet worden!!
Dat verzacht de pijn wel iets.. :-)

Oscar hoopt in begin december aan de slag te gaan met de eerste 3 liedjes. Waarom 3?
Nou, met een topproducer komt ook een topbudget kijken, dus laten we eerst de 3 beste tracks mixen en gaan daarmee langs de platenlabels/sponsors om hun interesse te wekken en hun te bewegen mee te investeren in de andere 11 a 12 songs. De bedoeling is dat dit op korte termijn gaat gebeuren zodat we de CD in z’n totaal snel kunnen laten afmixen door Oscar en hiermee de baan op kunnen.

Tja, makkelijk is natuurlijk anders..maar we zijn inmiddels niet anders gewend..dit hoort ook bij R&R..misschien juist wel..

Anyways, misschien kun je je nu voorstellen dat ‘t de afgelopen tijd wat rustiger was op de site. Maar al lijkt t aan de buitenkant nog zo rustig, van binnen bruist het!!

Dus, now you know the whole story. Zodra dit allemaal een beetje geregeld is, gaan we uiteraard weer door waar we gebleven zijn met de optredens, promise. We staan op knallen na al dit gezeik! :-)

Ok, take it easy and stay tuned for more TNS news!!

Later, TNS.


TNS UPDATES (geplaatst: 15/09/2006)

Hey Guys!

Terug van weggeweest. We hebben deze zomer niet stil gezeten..
In zo’n 19, 20 dagen (met tussenpozen) hebben we 15 songs opgenomen voor onze nieuwe cd. Maar daarover straks meer. Eerst 't grote nieuws!!..

Na lang erover nagedacht te hebben, hebben we uiteindelijk besloten om onze bandnaam te veranderen. Dinos4Dinner zal vanaf nu af aan door ’t leven gaan als "The New Shining”, afgekort: TNS. Schrik?!!! :-)

Waarom, vraag je je misschien af? Nou hoofdzakelijk om 2 redenen. We merkten in de loop van de tijd dat we nogal ‘ns moesten uitleggen aan mensen dat we geen vrolijke punkrock maakten. Nogal wat mensen leggen die link nl. in eerste instantie bij ’t horen van de naam Dinos4Dinner.
Nou is er helemaal nix mis met vrolijke punkrock, maar als je als band niet zulke muziek maakt, en je bandnaam roept dat wel op bij sommige mensen, dan wordt dat op een gegeven moment een probleem..
Ook hadden we zelf ’t gevoel dat de naam D4D onze muziekstijl niet langer goed vertegenwoordigde.
Al met al genoeg reden dus om ‘ns serieus over een wijziging van de bandnaam te denken.
Al heel snel kwamen we op “The New Shining”.
Dit voelde voor ons gelijk goed. ’t Dekt de lading van onze muziek en ’t heeft een diepere betekenis op meerdere vlakken voor ons.

Waarom nu dan? Als je besluit om zoiets ingrijpends te doen dan kun je geen beter moment verzinnen dan met ’t uitbrengen van je debuut cd. Makes sense, right?
Zoals altijd zullen er mensen zijn die deze nieuwe bandnaam (ook) niet gaaf vinden..Dat geeft niet..je kunt ’t niet iedereen naar de zin maken.. :-)
Eén geruststelling, voor je ’t weet, ben je er alweer aan gewend. You’ll see!

Make sure dat iedereen ervan weet ajb, geef ’t door aan iedereen die ’t wil weten! Thanx alvast!

't Laat zich raden dat de huidige website ook is aangepast natuurlijk en dan niet alleen de naam..check t maar op www.thenewshining.com!
De nieuwe foto’s van de derde studio periode staan ook weer on-line..

Zoals gezegd hebben we 15 songs opgenomen en staat ’t er allemaal op. ’n Heerlijk gevoel!
De komende weken gaat er gemixt worden en de verwachting is dat we binnen twee maanden de plaat uit zullen hebben.
Dat ie vet wordt, staat nu al vast! :-)
Door wie ’t uitgegeven gaat worden (platenlabel) weten we nu nog niet. Als we geen platenlabel kunnen vinden, dan brengen we em iig in eigen beheer uit en hebben we jullie hulp nog meer nodig als normaal om te zorgen dat ’t gaat knallen en iedereen ervan weet!
Sowieso hebben we te gek met Nico (Outhuijse, producer) van de SyCo studio samengewerkt en zijn we erg blij met hem en zijn werk die ie er tot dusver in heeft zitten. We vertrouwen er blindelings op dat de rest ook erg vet gaat worden!
Ook zal Syb (van der Ploeg) nog ’t nodige voor ons gaan betekenen en doen in de toekomst..we’ll keep you posted as usual..

Wanneer de plaat precies uitkomt, laten we je nog weten. ’t Zelfde geldt voor de a.s. cd promotie optredens.

Goed, dat was ie weer; spread the news –en de nieuwe bandnaam!- en we zien, spreken elkaar snel weer!

Later, TNS ( ff wennen nog… ;-) ).


TNS HITS THE STUDIO!!! (placed: 30/06/2006)

't Is een (lekker) drukke tijd voor ons.
We zullen gelijk met ’t beste nieuws beginnen: TNS gaat z'n debuut CD opnemen!
Dankzij een ruimhartige sponsor, UCS, www.ucs.nl , wordt ’t ons mogelijk gemaakt om een volledige, professionele cd op te gaan nemen. Dus geen mini-cd zoals eerst de bedoeling was, maar een hele cd met zo’n 12, 13 songs. Is dat wat?! :-)

Na een tijdje zoeken waar en met wie we als producer de CD zouden willen opnemen, zijn we uiteindelijk terecht gekomen in Leeuwarden, Friesland.
Wat zit daar dan? De studio van Nico Outhuise en Syb van der Ploeg. Waar ken je die mannen ook al weer van? Nou, dit zijn resp. de drummer en zanger van De Kast, je weet wel, die Friese band.
Anyways, lang verhaal kort, De Kast is niet meer, maar deze jongens zijn een paar jaar geleden de SyCo studio begonnen en met succes.
Nou denk je misschien, wat hebben die gasten met ’n heavy rock band als TNS dan? Nou, check dan deze links maar es: www.sycostudio.nl enwww.spanner-music.nl .
Spanner is de huidige band van Syb & Nico. Da’s wel wat anders dan De Kast, he? :-)

Naast onze sponsor, maken ook Syb en Nico ’t ons mogelijk om een hele plaat op te nemen en zullen ze ook als producer-duo gaan fungeren. Vet dus!
We gaan a.s. maandag al (!)(3 juli t/m 11, 12 juli) de bas en drums opnemen. Dan ff 2 weken rust om vervolgens de gitaren, zang en samples/andere instrumenten op te nemen.
Wanneer ’t allemaal klaar zal zijn, is nu nog moeilijk te zeggen, maar we doen ons best!
De CD zal in eigen beheer uitgebracht worden of wie weet bij een platenmaatschappij. Dat zien we tegen die tijd wel..

Nog meer mooi nieuws: aanstormend talent Perry Kroll , www.perrykroll.com , uit New york, USA, gaat ons hoesje ontwerpen. Perry is een jonge, talentvolle ontwerper/kunstenaar/filmmaker. Dat beloofd dus pretty cool te gaan worden!

Oké, ’t laatste nieuws is dat we definitief gestopt zijn met House of the Stars management. Voorlopig nemen we zelf die taken voor onze rekening.

In de tussentijd zullen we wat foto’s ed van de CD opname/studiotijd op de website gooien, dus blijf ’t ff regelmatig checken om t te volgen..
Uiteraard hopen we dat er zoveel mogelijk CD’s verkocht gaan worden, dus ken je nog meer mensen die gek zijn van onze muziek (of zouden zijn), smeer ze dan een TNS CD aan! :-)

Goed mensen, wij gaan naar Leeuwarden een kick ass plaat maken!!

Bis Später, TNS.